Produkty - Štefan Nedzbala - Strecha na komplet

Go to content

Main menu

Produkty

Ponúkame > Mediterran
 

Spoločnosť Mediterran Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou maďarskej Mediterrán Magyarország kft. Centrála sa nachádza v meste Bóly. Výroba škridiel sa uskutočňuje v Bóly a v Kunszentmiklós.

 
DANUBIA colorsystém

Naše škridle DANUBIA farby sú populárne pri zastrešovaní budov vybudovaných tak v tradičnom, ako aj modernom architektonickom štýle a taktiež sú obľúbeným produktom pri obnove strešnej krytiny.


Farba:
tehlová, višňová, carbon, hnedá, tehlová, antracit, vlčanka

ZENIT colorsystém

ZENIT je svojou atraktívnou farbou nepravidelným obdĺžnikovým tvarom a prepracovaným homogénnym povrchom, alternatívou k doterajším tradičným a zvyčajne používaným strešným krytinám pre všetkých tých, ktorí sa rozhodnú svoju osobnosť prezentovať aj prostredníctvom originálneho domu a strechy.

FARBA:
Carbon, Ant. červená, tehlová, bridlica

RUNDO colorsystém

Náš produkt s RUNDO jeho individuálnou farbou a formou, dokonale vyhovuje požiadavkám modernej doby, kým jeho štýl vzbudzuje atmosféru dávnych čias.


Farba:
tehlová, višňová, hnedá

COPPO colorsystém

Náš produkt COPPO symbolizuje pôvodný mediteránny životný štýl. Vďaka jeho špeciálnej rozptýlenej povrchovej úprave zabezpečuje exkluzívny vzhľad Vašej budovy a vzbudzuje jedinečnosť a eleganciu.


Farba:
venezia, modena, terracotta

Príslušenstvo ku krytinám
 
TOPlist
Back to content | Back to main menu